Aktivistja e LDGSH, gjatë takimit me ish-kryeministrin Sali Berisha u shpreh se nuk ndodhet në këtë takim për të mbrojtur krydemokratin Basha, ndodhen aty për të ardhmen e fëmijëve me besimin se kreu i PD është shpresa e vetme për vendin.

‘Edhe të admiroj për nismën që ke marrë për t’i sjell Shqipërisë një të ardhme për fëmijët tanë. Edhe ne do na kesh në krah, do na kesh mbështetje në çdo moment, siç na pate atë ditë të 8 janarit, me gjithë Orselën, që ka hequr vigonin nga dora dhe ka ardhur tek selia e partisë, se ne vijmë për të ardhmen e fëmijëve tanë, ne vijmë për jetët tona. Nuk vijmë për të mbrojtur asnjë individ.’

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: