SHBA

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një foto nga New York me Presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Liderët janë mbledhur në SHBA për Asamblenë e 76-të të Përgjithshme të OKB.

Rama dhe Erdogan kanë gjetur rastin të takohen së bashku teksa dihet që kanë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb