TIRANE

Armina Mevlani zgjedh të flasë rrallë për marrëdhënien e saj si me partnerin, ashtu edhe me familjen e tij. Ditët e fundit blogerja ka pranuar të përgjigjet edhe për raportet që ka me vjehrrin e saj, ish-kryeministrin Sali Berisha.

Në Instagram ajo është pyetur për marrëdhënien që ka me Berishën dhe Armina ka zbuluar detaje nga raporti i saj me ish-kryeministrin. Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh? “I kemi shumë të mira. Takohemi shumë shpesh dhe e vlersoj shumë për kulturën dhe dijen e tij”.-shprehet Armina.

Një pyetje tjetër ishte dhe planet e saj për martesë dhe fëmijët. ‘Po sigursht është një enderr të martohem shpejt e të kem fëmijë”-është pergjigjur Armina.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: