Reperja e njohur, Tayna, ka nisur vitin e ri në mënyrën më të mirë të mundshme. Këngëtarja ka nisur pushimet në Florida. Ajo duket se po argëtohet në vendin ekzotik dhe ka sjellë imazhe e video të shumta për fansat.

Krijuesja e hitit “Hala” kësaj radhe shpërndau disa fotografi në bikini me të cilat nuk ka mundësi që të mos tërheq vëmendje.
25-vjeçarja ka vënë në pah linjat e bujshme trupore meqenëse komentohet në masë të madhe rëndom edhe nga ndjekësit.

E njëjta momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Pijetore” që e solli vetëm pak ditë më parë.
Ky projekt për një periudhë të shkurtër mblodhi afro një milion klikime në YouTube.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: