Reperja e njohur nga Kosova, Tayna, është duke punuar rreth një albumi të ri, që do të jetë i pari në karrierën e saj.

Ajo ka bërë publike një “intro” të shkurtër të albumit të titulluar “Heroina”.

Një nga këngët e këtij albumi, do të etiketohet si “OFG”. Së fundmi këngëtarja ka publikuar edhe datën se kur do të bëhet publike kënga, e do të jetë e marta e 14 dhjetorit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: