Këngëtarja Tayna ka ardhur mjaft provokuese me fotot e fundit në “Instagram”.

Reperja e njohur ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit e saj një imazh ku shfaqet e kuruar në çdo detaj. Tayna mban veshur një palë xhinse e xhaketë të kombinuar, ndërkohë që ka ekspozuar gjoksin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu bie në sy që ajo nuk i ka mbërthyer xhinset, teksa bashkëngjitur me foton shkruan: “Uh lala million signed me m’kallxu mu ti s’ki ça?”.

Kujtojmë se projekti më i fundit i Taynës është kënga me titullin “Magdalena”, të cilën e ka në bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun, Flori Mumajesi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb