Reperja e njohur shqiptare, Tayna, duket se ka shfrytëzuar rritjen e temperaturave për të zhvilluar pushime të “nxehta” në Maldive.

Këtë gjë ajo e ka konfirmuar vetë me anë të një fotoje të publikuar në rrjete sociale, e ku shfaqen pamje nga vendi ekzotik.

Tayna publikoi fotografi nga resorti ku po qëndron, ndërsa solli edhe pamje përrallore të bregdetit të ishujve Maldive.

“WTF” mbetet kënga e fundit e Taynës, të cilën e solli në bashkëpunim me reperen Ivorian Doll. Artistja gjithashtu ka punuar mbi një videoklip, që pritet që shumë shpejt të dalë në treg.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: