TIRANE- Ndodh edhe kështu! Policia duket se nuk kursen as veten, pasi para ligjit ka vendosur t’i trajtojë njësojë të gjithë.

Kjo gjë ka ndodhur edhe pasditen e sotme në Unazën e Re. Një makinë e Policisë Rrugore ka kaluar në semafor me të kuqe, ndaj rrugorët kanë vendosur masë administrative me gjobe kolegëve të tyre. Foto është postuar nga Harta dixhitale e aksidenteve.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: