Princeshat Disney janë shfaqur ashtu siç nuk i keni parë kurrë më parë. Nga Borëbardha tek Hirushja, duke kaluar tek Jasmine, Pocakontas, Elsa, Ariel, por edhe Mbretëresha e keqe.

Të gjithë personazhet e famshëm të Disney femërore, janë shfaqur me të brendshme seksi, duke krijuar kështu linjën femërore më të famshme të personazheve me kartona.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: