Vendi i parë dhe duket i merituar në klasifikimin e Forbes, për dy aktoret Sofia Vengara dhe Kaley Cuoco-Sweeting, artistet televizive më të paguara në botë për vitin 2015.
Të dyja kanë arritur të fitojnë 25 milion euro në vit. Le ti zbulojmë cilët janë të tjera figura që përbëjnë këtë listë speciale, mes tyre Julie Bowen (Claire Dumphy in Modern Family) dhe Meredith Grey në seritë televizive dedikuar Gray’s Anatomy.
Të mahnitshme dhe shumë të afta, për ju artistet më të kërkuara dhe të paguara të ekranit të vogël për 2015. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb