Çfarë mbajnë në puls sportistët më të njohur në botë? Profili në Instagram @insaneluxurylife ka publikuar orët dhe çmimet përkatëse të yjeve të sportit. Për Kristiano Ronaldon vendi i parë, ndërsa orët më të preferuara janë Rolex, Patek Philippe, Richard Mille dhe Audemars Piguet.

Ora Ronaldo
Ora Ronaldo

Kristiano Ronaldo përdor një Frank Muller Cintree Tourbillon. Vlera e merkatos: 1 milionë e 500 mijë euro.

Ora Figo
Ora Figo

Luis Figo përdor një Jacob and Co Epic X Chrono prej floriri të kuq 18 karatësh. Vlera e merkatos: 40 mijë euro

Ora Guardiola
Ora Guardiola

Pep Guardiola përdor një Richard Mille RM27-01 seria Nadal. Vlera e merkatos: 1 milionë e 200 mijë euro.

Ora Mejuedher
Ora Mejuedher

Fjold Mejuedhër përdor një Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph në flori të kuq me 1005 diamantë. Vlera e merkatos: 270 mijë euro.

Ora Rojs
Ora Rojs

Marko Rojs përdor një Pateak Philippe 5711. Vlera e merkatos: 30 mijë euro.

Ora Benzema
Ora Benzema

Karim Benzema përdor një Rolex GMT-Master “Batman”. Vlerë e merkatos: 18 mijë euro.

Ora Van Dajk
Ora Van Dajk

Virgil Van Dajk përdor një Audemars Piguer Royal Oak. Vlerë e merkatos: 85 mijë euro.

Ora Hamilton
Ora Hamilton

Ljuis Hemilton përdor një Pateak Philippe 5740/1 Nautilus me kalendar të përjetshëm. Vlerë e merkatos: 200 mijë euro.

Ora Batler
Ora Batler

Xhimi Batler përdor një Rolex Daytona “Rainboë”. Vlerë e markatos: 25 mijë euro.

Ora Levandovski
Ora Levandovski

Robert Levandovski përdor një Pateak Philippe Auqanaut 5618G-001 në flori të bardhë. Vlera e markatos: 60 mijë euro.

Ora Mesi
Ora Mesi

Leo Mesi përdor një jacob and Co Epic SF24 Tourbillon në flori të kuq. Vlera e merkatos: 190 mijë euro.

Ora Pjanic
Ora Pjanic

Miralem Pjaniç përdor një Patek Philippe ref.5231J. Vlera e merktos: 150 mijë euro.

Ora Modric
Ora Modric

Luka Modriç përdor një Rolex Sky-Dëeller 326924. Vlera e merkatos: 23 mijë euro.

Ora Federer
Ora Federer

Roxher Federed përdor një Rolex Daytona me fushë blu. Vlera e merkatos: 40 mijë euro.

Ora Lebron
Ora Lebron

Le Bron Xhejms përdor një Richard Mille RM 11-03 Jean Todt 50th Anniversary. Vlera e merkatos: 350 mijë euro.

Ora Raikonen
Ora Raikonen

Kimi Raikonen përdor një Richard Mille RM 50-04. Vlera e merkatos: 1 milion euro.

Ora Salah
Ora Salah

Mohamed Salah përdor një Audermars Piguet Royal Oak Concept Flying Tourbillon GMT. Vlera e merkatos: 170 mijë euro.

Ora Pike
Ora Pike

Zherard Pike përdor një Patek Philippe 5980R-001 Nautilus Chronograph në flori të kuq. Vlera e merkatos: 120 mijë euro.

Ora Nadal
Ora Nadal

Rafael Nadal përdor një Richard Mille RM 27-03 Tourbillon “Rafael Nadal”. Vlera e merkatos : 750 mijë euro.

Ora Lekrek
Ora Lekrek

Sharl Lëklerk përdor një Richard Mille RM 67-02 FQ/CL01 të personalizuar. Prodhim i vetëm, vlerë merkatoje e papërcaktuar.

Ora Tod
Ora Tod

Zhan Todt përdor një Richard Mille RM 27-03 “Rafael Nadal”. Vlera e merkatos: 750 mijë euro.

Ora Rakitic
Ora Rakitic

Ivan Rakitiç përdor një Patek Philippe 5980/1AR-001. Vlera e merkatos: 110 mijë euro.

Ora Nejmar
Ora Nejmar

Nejmar përdor një Rolex Daytona në flori të kuq. Vlera e merkatos: 37 mijë euro

Ora Odell
Ora Odell

Odëll Bekham Jr përdor një Richard Mille RM11-03 “McLaren”. Vlera e merkatos: 285mila euro.

Ora Pirlo
Ora Pirlo

Andrea Pirlo përdor një Rolex Daytona në flori të verdhë. Vlera e merkatos : 27 mijë euro.

Ora Xhordan
Ora Xhordan

Majkëll Xhordan përdor një Rolex Daytona në platis. Vlera e merkatos: 75 mijë euro.

Ora Alonso
Ora Alonso

Fernando Alonso përdor një Richard Mille 65-02 të personalizuar me ngjyrat e kaskës së tij. Prodhim i vetëm, vlerë e papërcaktuar në merkato.

Ora Raikonen
Ora Raikonen

Frank Riberi përdor një Richard Mille RM11-03 “McLaren”. Vlera e merkatos: 285 mijë euro.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: