TIRANE

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashur në botën e shoW bizz-it. Që kur u bë publike lidhja e tyre ata janë bërë të pandarë nga njëri tjetri madje çifti ka disa muaj që ka nisur bashkëjetesën.

Klea Elgit
Klea Elgit

Klea shpesh ndan me ndjekësit e saj, foto të të dyve. Ndërsa ditën e djeshme ajo ka publikuar në “Instagram” një mesazh romatik që i ka dërguar Elgiti.

Në të shihet një letër që partneri i saj i ka lënë në mëngjes ku shkruhet: “Mirëmëngjes dashni!!! Të dua çdo ditë e më shumë. Të kam gjithçka”. Këngëtarja e ka shoqëruar këtë post me një përgjigje të shkurtër por të ndjerë. “Jeta ime, drita ime”, ka shkruar ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb