Jose Mourinho flirtoi me trofeun e dytë në dy vite në Romë. Në një periudhë shumë të shkurtër, Mourinho bëri atë që askush me parë nuk e kishte bërë në kryeqytet, por e ardhmja e tij mbetet ende temë diskutimi. Mediat kanë sjellë versione të ndryshme, por së fundmi Tuttosport shkruan se portugezi jo vetëm që nuk do të largohet, por shumë shpejt do të firmos kontratë e tij të re.

Mourinho
Mourinho

“Special One” ka një kontratë me Romën që i skadon në 2024, por portugezi dhe drejtuesit e klubit pritet të zgjasin bashkëpunimin ndërmjet tyre deri në 2026.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: