Kandidati i PD për bashkinë e Vorës ka deklaruar në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve se atje ka një lëvizje të frikshme të parave, lëvizje të frikshme të bandave.

Ai tha se me 6 mars me anë të tyre u bë blerja e votave.

Ymer Marku: Në Vorë ka lëvizje të frikshme të parave, lëvizje të frikshme të bandave. Të gjithë e dinë që votat u blenë, jo se bënë punë. Kjo është arsyeja e asaj që ndodhi. Këta po e shumfishojnë paratë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: