Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Korçë, Ervin Salianji, ishte për fushatë elektorale në Libonik të Korçës.

Salianji theksoi se qytetarët sot po mbështesin masivisht alternativën serioze të PD-së.

 

Postimi i Ervin Salianjit:

Liboniku është dëshmia se s’ka më bastione të pathyeshme! 🇦🇱Të gjithë i janë bashkuar ndryshimit ✌️

Asnjë ditë për të humbur me të djeshmen. Sot e gjithë jemi bashkë për të mbështetur të vetmen alternativë serioze, Partinë Demokratike ✌️

Faleminderit me ❤ për energjitë dhe pritjen Liboniku ✌

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb