Me kupolën drejtuese të prekur nga COVID-19 ankthi ishte i madh në shtëpinë zikaltër. Të gjithë të izoluar, sipas protokollit sanitar, iu nënshtruar testeve me tamponë dhe për fatin e mirë të gjithë lojtarët, përfshi këtu edhe trajnerin Conte dhe stafin e tij, kanë rezultuar negativ. Gjithsesi askush nuk është i qetë në një situatë të tillë pasi testet do të përsëritën sërish përpara sfidës kundër Genoa të dielën.

Training 4 E1568749732194 1280x720
Training 4 E1568749732194 1280×720

Conte dhe lojtarët kanë zbritur në fushë duke zhvilluar rregullisht seancën stërvitore. Grupi është i plotë, përjashto Hakimin i pezulluar për shkak kartonësh.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: