Elena Ora, është motra e këngëtares së famshme shqiptare Rita Ora.

Edhe pse nuk është aq e famshme sa e motra, Elena, numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale, e preferohet së tepërmi për pamjen dhe format e saj trupore.

Së fundmi Elena ka shkuar me pushime dhe ka vendosur të publikojë imazhe nga atje.

Ajo është shfaqur me bikini, ku në pah ka ekspozuar linjat perfekte.

Gjithashtu, Elena, është dhe menaxherja e Ritës, e shpesh, thuhet se pas sukseseve të këngëtares, qëndron edhe e motra. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: