Mjafton një kek me kajsi për të ngrohur shtëpitë e italianëve. Cecilia Capriotti tregon aftësitë e saj kulinare duke treguar të gjithë sex-appelin e saj në kuzhinë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Laura Torrisi pasi ka gatuar disa ëmbëlsira shfaqet në Instagram me flokët e shpupurisur dhe nxjerr në plan të parë gjoksin.

Në izolim për shkak të koronavirusit yjet italiane tregojnë anën e tyre hot. Ja një galeri me fotot e postuara prej tyre në rrjetet sociale.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb