TIRANE


Moderatori i njohur i ‘’Wake up’’ Isli Islami, ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shihen bashkë me kolegen e tij bukuroshen Ori Nebijaj, të kapur dore për dore duke ecur.


Në media është përfolur shumë për lidhjen e tyre duke qënë se ne rjetet sociale gjithmonë i shohim bashkë dhe kanë një kimi me njëri –tjetrin.


Shumë herë kanë qënë në qëndër të mediave rozë për marrëdhënien e mirë që kanë të dy, gjë e cila është mohuar nga vetë protagonistët, duke u shprehur se jan thjesht shok të mirë.

Por duket se me publikimin e kësaj fotoje, dyshja po shkon drejt zyrtarizimit si çift, pasi kjo kapje për dore, flet më shumë sesa dy miq.

Untitled 16
Untitled 16

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: