TIRANË

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili citon thotë se asnjë faktor malinj nuk do të cenojë dot aleancën mes Shqipërisë dhe SHBA-ve dhe nuk do të na largojë nga aspirata drejt integrimit në BE.
Vasili citon kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe thotë se duhet të mendojmë si ajo që BE të mos jetë më ëndërr.

MESAZHI I VASILIT
Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr!!
Monika Kryemadhi tha:
“Asnjë faktor malinj nuk do të cenojë dot aleancën tonë mbi 100-vjeçare midis Shqipërisë dhe SHBA dhe asnjë faktor malinj nuk do të na largoje nga aspirata e shqiptarëve drejt integrimit në BE.”

Vasili Fb
Vasili Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: