Elona Guri, anëtarja e  Kryesisë së LSI , ka reaguar me kritika në statusin e saj të fundit në Facebook.

Guri shkruan se pranojnë me vetëdije të bëhen pështyma e Ramës, ndërsa thekson se janë aq në borxh sa vazhdojnë të përdoren edhe pas 25 prillit.

“Disa pranojnë me vetëdije të bëhen pështyma e Edi Ramës. Te neveritshëm deri ne ekzistencën e qenie së tyre. Kaq borxh janë sa vazhdojnë të përdoren edhe pas 25 prillit.”, shkruan në Facebook Elona Guri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb