FIER

Një ditë më parë kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me femrat e qytetit të Fierit me rastin e 8 marsit. Por ajo që ra në sy ishin batutat dhe kërcimi i kryeministrit me gratë e këtij qyteti.

Sakaq, gjatë ditës së sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me një grua të moshuar nga qyteti i Fierit të cilën e ka konsideruar si ‘Fotoja e ditës’.

Një komentuese e ka thumbuar duke i shkruar se i ngjiti mirë me femrat e Fierit, ndërsa Rama është përgjigjur me disa emoji me qeshje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: