Kim Kardashian e ka “djegur” në palestër me bikini dhe çizme, e është kujdesur të ndajë disa foto me ndjekësit e saj, duke i provokuar me pozat sensuale.

E ndjekur nga 329 milionë fansa në Instagram, KimK  kujdeset gjithmonë t’i informojë për ditën e saj dhe ecurinë e karrierës.

Dhe këtë herë ajo ka vendosur të ndajë me ta disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje… tepër të rrallë për ambientet e palestrës.

Kim Kardashian duket teksa ngre pesha, e veshur vetëm me bikini dhe çizme mbi gju.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: