Presidenti Ilir Meta ka marrë një dhuratë tepër të veçantë.

Atij i është dhuruar një bluzë me firmat e të gjithë lojtarëve të skuadrës së tij të zemrës, Celtic. Mbi foton e publikuar në rrjete sociale, ku shihet tepër i lumtur, Meta shkruan:

Fanella me djersën dhe firmat e lojtarëve të #CelticFC , është padyshim një dhuratë shumë e vyer që vjen nga Glasgoë.
Shumë trofe kemi arritur, por jemi të paduruar për suksese të reja! Hail Hail!

The worn and signed shirt by The Bhoys of #CelticFC , is definitely a very valuable gift coming from Glasgoë.
Ëe have achieved many trophies, but ëe can hardly ëait for neë successes! Hail Hail!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: