Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me të rinjtë e FRPD në Tiranë.

Teksa ka ndarë disa foto nga ky takim, Basha shkruan se fjalët e të rinjve përcjellin shpresën për ndryshim, dëshirën për një politikë me fytyrë njerëzore, që u shërben ëndrrave më të bukura të bijëve dhe bijave të shqiptarëve

“Fjalët e të rinjve përcjellin shpresën për ndryshim, dëshirën për një politikë me fytyrë njerëzore, që u shërben ëndrrave më të bukura të bijëve dhe bijave të shqiptarëve. Të të rinjve që duan të ndërtojnë një të ardhme më të mirë, këtu në vendin e tyre”- shkruan ai.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: