Katër persona u plagosën në parkingun e një dyqani në Berlinin Verior poasditen e sotme.

Sipas “Berliner Zeitung” autori i krimit u arratis dhe është në kërkim.

Të plagosurit janë tre burra dhe një grua. Njëri nga të plagosurit u sulmua me thikë, një tjetër u plagos nga plumbat dhe i treti u plagos në kokë kur u përlesh me autorin në parkingun e dyqanit DIY.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: