Një grua ka vdekur dhe pesë të tjerë, përfshirë një 4-vjeçar, kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në një park në Briminghham, Albama.

Sipas mediave të huaja, oficerët iu përgjigjën një thirrje për të shtëna në Patton Park, rreth orës 19:00. Zyrtarët besojnë se incidenti filloi pas një debati të çastit mes një grupi meshkujsh”, u shpreh një qytetar.

Një grua 32-vjeçare është gjetur e qëlluar për vdekje në ulësen e pasme të një makine. Nuk ka asnjë të arrestuar deri në këto momente, por policia është duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: