Një i ri rreth 30 vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta. Ai është gjetur nga kalimtarë në rrugë i mbuluar në gjak dhe më pas është dërguar me urgjencë në spital.

Burime per ‘BalkanWeb’ bejne me dije se aktualisht po i nënshtrohet një operacioni pasi gjendja e tij është e rëndë. Nuk dihen ende detaje të tjera nga ngjarja.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: