Tre persona janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Mitrovicë të Kosovës.

Mediat atje shkruajnë se ka ndodhur një përleshje nëpërmjet disa të rinjve në orët e vona të së hënës, ku më pas, sherri ka degraduar deri në përdorimin e armëve të zjarrit.

Si pasojë, tre persona kanë marrë lëndime trupore. Dy nga ta kanë marrë plagë në këmbë, nga arma e zjarrit.

Lidhur me rastin disa persona janë shoqëruar për në komisariat.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb