Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar para pak minutash në Prishtinë. Ngjarja është regjistruar në fshatin Bardhosh.

Sipas informacioneve që shpërndajnë mediat kosovare, dyshohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb