SHBA

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në një shkollë të mesme në SHBA. Ngjarja ka ndodhur në Winston-Salem të Karolinës së Veriut.

Menjëherë forcat e Policisë kanë rrethuar godinën duke mundësuar mbylljen e saj. Nxënësit janë evakuar menjëherë teksa ende nuk është e qartë çfarë ka ndodhur.

Momentalisht nuk raportohet për viktima, por autoritetet po hetojnë për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb