Fieri u trondit mbrëmjen e sotme nga disa të shtëna me armë ku mbeti i plagosur një 50-vjeçar i cili ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Dojana Bezat raporton për BalkanWeb se në Bypass-in e Fierit në këto momente po digjet nje mjet që dyshohet të jetë i autorëve.

Autori qëlloi mbi 50-vjeçarin nga një makinë në lëvizje ndërkohë që i plagosuri ndodhej në mjetin e tij të parkuar tip “Audi”.

 

 

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: