LEZHA

Një polic është vrarë me armë zjarri në Lezhë. BalkanWeb mëson se viktimë ka mbetur efektivi 44-vjeçar Saimir Hoxha në zonën e Ishullit.

Ai ishte pjesë e patrullës së Policisë që kontrollonin për kultivimin e kanabisit në zonën e Lezhës.

Nuk dihen ende rrethanat e vrasjes në veri të vendit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb