Gazetarja Lorena Kodra sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamjet e para nga hoteli në Tushemisht, ku u qëllua me breshëri plumbash në orën 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Në video shihen qartë makinat luksoze, të cilat janë dëmtuar nga plumbat. Mësohet se autorët kanë qëlluar me breshëri drejt makinave të parkuar, duke dëmtuar disa prej tyre, si dhe dritaret e hotelit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb