TIRANE

Hygerta Sako ditën e sotme është bërë nostalgjikë duke u kthyer pas në kohë. Moderatorja e njohur Hygerta ka publikuar në Insta Story një foto bardhë e zi nga fëmijëria e saj. Fotoja është realizuar në vitin 1983 kur Hygerta ishtë në klasë të parë.

Cakaj
Cakaj

“1 shtator 1983 dita e parë e klasës së parë. Flokët sikur m`i kanë prerë me tas, fustani me copën që kishte tepruar nga perdet (edhe pse qëndisur mjeshtërisht nga motra) dhe duke përqafuar lulen e duke buzëqeshur gjasme se kështu më tha xhaxhi fotografi. E megjithatë, edhe pse të varfër, më ka marrë malli për atë fëmijëri të pastër e të vërtetë”, shkruan Hygerta në foton e postuar në “Instastory””- shkruan moderatorja në Instagram.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb