Përpos numrit në rritje të rasteve të konfirmuara me COVID-19, Britania e Madhe, prej një jave, ka hequr të gjitha masat kufizuese.

Këtë fakt, duket se e kanë shfrytëzuar më së shumti të rinjtë, të cilët kanë populluar në masë klubet e natës.

Vajzat shfaqen në fotot e publikuara nga mediat të veshura shumë ekstravagante, të dehura, e madje, u fiksuan në momente intime.

Policia jo në pak raste ka ndërhyrë, për të shuar konfliktet e nisura rishtazi, por edhe për të vendosur rregull e qetësi në rrugë.

Me pamjet e mëposhtme janë ndeshur gjatë mbrëmjes qytetarët britanikë, për më shumë ju ftojmë t’i ndiqni.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb