Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi përmes një mesazhi të disa të rinjve nga Korça, nuk i fsheh ambiciet se me ta fitorja është e garantuar.

Në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, Blushi thekson se me pozitivitetin e rinisë, do të vijë ndryshimi.

“Energjia pozitive e rinisë së Korçës dhe të gjithë Shqipërisë do të sjellë Ndryshimin e Madh! Rinia e bashkuar, fitore e garantuar!”, shkruan Blushi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb