Presidenti Ilir Meta, nëpërmjet një fotoje të publikuar në ‘Facebook’ i uron një mbrëmje të freskët të gjithë ndjekësve të tij.

I shfaqur në bregdet, larg ‘kostumit’ të politikës , ndërsa në sfond shfaqet perëndimi i diellit.

“Uroj një mbrëmje të freskët për të gjithë!”, shkruan Meta.

Meta2

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: