Temperaturat e lara, kanë detyruar një të re italiane, të dalë nudo e të freskohet në shatërvanin para pallatit të Fontanës, në Piazza Colonna të Romës.

Kalimtarë të shumtë janë përballur ditën e sotme me këtë skenë dhe nuk kanë hezituar të nxjerrin telefonat dhe të filmojnë gjithçka.

Pas disa minutash, gruaja ka dalë shatërvani e ka nisur të vishej, por ndërkohë ajo është shoqëruar për në rajon nga policia, për të shpjeguar se përse vendosi të ndërmerrte atë veprim.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb