Cfarë ndodh në fushë ndoshta e marrin me mend, sepse nga mënyra sesi kanë mbuluar fytyrën nuk mund të shohin çdo gjë.

Temperaturat e larta kanë krijuar vështirësi në stolat e turneut të tenisit Rakuten, në Tokio.

Në këtë fotogaleri disa pamje nga spektatorët, të cilët janë maskuar me shami, kapele dhe syze për të mbrojtur lëkurën nga dielli.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb