Tenistja italiane, Kamila Xhiorxhi, është eliminuar nga “Australian Open”, pasi u mund nga numri 1 i botës Ashlei Barti.

Gjithsesi edhe pse u eliminua herët nga grand slam-i i Australisë, 30-vjeçarja ka arritur të fitojë shumë fansa.

Teniste2

Xhiorxhi gjithashtu merret me modeling dhe me fotot e formave të saj trupore, ajo ka arritur t’i rrëmbejë zemrat fansave të tenisit nga e gjithë bota.

 

Teniste1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb