Tenisti Nick Kyrgios ka një ndeshje të vështirë sot përballë Rafael Nadal, por pavarësisht rëndësisë, ai ka zgjedhur të veshë sot jo një fanellë tenisti me sponsor, por atë të legjendës së basketbollit Kobe Bryant.

Kobe Bryant vdiq ditën e djeshme gjatë një aksidenti me helikopter, bashkë me vajzën e tij Gianna dhe shtatë të tjerë.

Bota e basketbollit dhe jo vetëm, është tronditur nga kjo ngjarje e dhimbshme. Edhe tenisi gjithashtu.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb