TIRANE

Është shoqëruar me tensione prostat e sotme e shoqërisë civile, e cila sot u mblodh në shesh kundër atyre që i konsideron shkelje të të drejtave të njeriut nga qeveria Rama, masat e marra në kundër të luftës ndaj Covid 19.

Tensioni ka kulmuar pas ndërhyrjes së policisë për shpërndarjen e protestueve. Sipas policisë protesta e është paligjshme.

Forca të shumta policie kanë mbërritur për shpërndarjen e protestës, c’ka ka sjellë edhe përplasje me protestuesit. Mësohet se disa prej tyre janë shoqëruar në komisariat, mes tyre edhe avokati Altin Goxhaj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb