Pas tensioneve të regjistruara në protestën e opozitës së bashkuar Presidenti i Republikës, Ilir Meta apelon për vetëpërmbajtje.

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta bën thirrje për vetëpërmbajtje,  shmangien e incidenteve dhe Provokimeve” apelon Meta përmes një deklarate për mediat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: