Një serb ka tentuar dje të hyjë në Kosovë nëpërmjet pikës kufitare “Dheu i Bardhë”, duke prezantuar një patent shofer që dyshohet të jetë i falsifikuar.

“Me urdhër të prokurorit dokumenti është konfiskuar”, thuhet në raportin policor. Policia e Kosovës më tej thotë se rasti shkon në procedurë të rregullt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: