FIER

Një 19- vjeçar në Fier është arrestuar për shkak se tentoi të vidhte me thyerje një kiosë.

E.S, me banim në Tiranë dyshohet se është autor edhe i vjedhjes së një baterie apo disa dokumentave të një automjeti në pronësi të R.L.

Po ashtu është arrestuar edhe një 42- vjeçar E.S, për shkak se dhunonte prindërit dhe vëllain e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb