Një shqiptar është kapur duke dalë nga një hotel në Itali me 6 pako me lëndë narkotike.

Mediat italiane shkruajnë se ngjarja ka ndodhur të premten, rreth orës 17:30 në një hotel në Marina Centro. Sjellja e tij dyshimtë tërhoqi vëmendjen e policisë, të cilët e ndaluan.

Gjatë kontrollit fizik, oficerët gjetën dhe ia morën nga dora 6 pako me lëndë narkotike. Pesha e tyre ka qenë rreth 3 gramë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb