Është marrë vendimi për masën e sigurisë për shtetasit Arber Saraseli 31 vjec, Saverjo Imeraj 21 vjeç dhe Qemal Pekmezi 19 vjeç, të cilët u kapën me 991 kg lëndë narkotike marijuhanë 13 milje larg Vlorës.

Gjykata ka lënë në “Arrest me Burg” tre skafistët e arrestuar si rrjedhojë e operacionit “Syri” të zhvilluar nga Guardia Di Finanza dhe Policia e Shtetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb