Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi tentuan që të vidhnin një banesë në Krujë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në pranga ranë shtetasit me inicialet G. M., 27 vjeç banues në Vlorë dhe Y. A., 43 vjeç, banues në Shkodër, pasi gjatë natës kanë tentuar të vjedhin në banesën e shtetasit H. C., banues në Krujë.

Gjithashtu, këta shtetas dyshohet se janë autorë së 2 tentativave për vjedhje në banesat e shtetasve M. D. dhe H. H.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: