Besi dhe Xhensila kanë celebruar sot dashurinë e tyre 8-vjeçare, duke i thënë ‘Po’ njëri-tjetrit.

Mes shumë elementeve që kanë spikatur në dasmë, më e veçanta ka qenë fakti se në dasmën e tyre nuk ka munguar as kënga më e famshme e Besit me titull ‘Baftjar’, kënga e cila e bëri çiftin të tërbohej.

a477f4107ba7af5ed0825932e88fc712

Madje Besi nuk ka nguruar që të hip Xhensilën mbi shpinë duke kërcyer dhe duke krijuar një atmosferë të paparë.
d390870070187b52332290be56d9a2af

99d6c84aaf175826c9349e4aca67fe3b


(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: